Як виглядає 3 розмір грудей

Як виглядає 3 розмір грудей?

Содержание обзора:

Як виглядає груди 3 розміру? І як виглядає груди 1, 2, 4, 5 розмірів?

Як виглядає 1 розмір грудей

Kivvi:

Ох я б показав і розповів як там виглядає і де шукати, але боюся модератори мої знання не схвалять. Тому обмежимось такими ось фотографіями різних розмірів грудей. (на фото представлені різні дівчата, як це не дивно))) тому не потрібно забувати що повнота у кожній різна і якщо сісі і здаються однаковими, то це тільки із-за того, що поруч з ними ніхто не поклав сірникову коробку для наочності):

Нульовий розмір грудей. я вирішив не травмувати вашу психіку. А якщо серйозно. це просто два плоских або трохи стирчать соска.

Mekachifu:

Підходжу до відповіді з гумором) Думаю, Вам це допоможе))

Lizka Varenik:

Перший розмір грудей виглядає ось так.Володарка першого розміру грудей прекрасна Кейт Хадсон.

biggold:

Ризикну дати відповідь на своє ж запитання. Для того що б зрозуміти, як виглядає той чи інший розмір грудей, потрібно подивитися на цю саму груди тих дівчат, які цієї грудьми заробляють. В цьому відношенні нам дуже допоможе певна індустрія кінематографа. Наведу ряд дівчат, чий розмір грудей є суспільним надбанням спільноти інтернет. Правда, не виключено, що груди зросла, наприклад, після пологів або допомоги хірургів.

Нульовий розмір грудей.

Cherry Potter (не плутати з Гаррі Поттером!)

Alexus:

цікаво цікаво. Завтра побіжу в магазин одягу вибирати своїй дівчині бюстгалтер. Блешню розумом типу

Zolotynka:

Якщо відповісти тільки одним словом, то — заманливо. Справа в тому, що саме третій розмір грудей вважається найбільш красивим і сексуальним: груди не досить велика, щоб швидко втратити форму й обвиснути, але і не маленька. Така груди — предмет гордості її власниці: вона, безумовно, привертає увагу чоловіків і, безумовно, зустрічається не так часто, як хотілося б…чоловікам.

Груди більшого розміру тішить самолюбство господині зазвичай тільки в молоді роки, в більш зрілі — вона опадає, пам’ятаєте, як у тій приказці:

Груди третього розміру і виглядає ідеально і довше залишається ідеальною, загалом, це майже мрія.

Люся:

Красиво в основному . Це ідеальний розмір , який подобається чоловікам . Є все що помацати . Але потрібно пам’ятати , що форма грудей може бути різна ( все індивідуально ). Головне щоб груди не звисала, ссохшияся, а була стоячій і непогано щоб і без бюстгалтера тримала форму. У моєї родички до пологів була маленька груди , але після пологів груди стала більше і з віком не втрачає своєї форми.

Д’артаньян:

Третій розмір грудей виглядає так само, як і у моєї дівчини! Спасибі їм велике, мої сісічкі. =)

nastyastar:

Третій розмір грудей виглядає, звичайно, сексуально і апетитно!!! Тут є за що потриматися (чоловікам, звичайно), є що показати і є на що помилуватися. Третій розмір грудей чудово виглядає в нарядах з глибоким декольте. Зустрічається досить-таки часто. Як правило, володарки — міцні дівчата (часто високі) з хорошими обсягами не тільки грудей)) загалом приємні і апетитні на вигляд

Vladimirs:

3 розмір дуже привабливий, як раз те що поміщається в руці. Але чесно кажучи у моєї дружини груди найбільш великого розміру. Вона дуже сексуальна і приваблива, тому я вже свідомо відкидаю варіанти з найменшими результатами. Найголовніше в грудях це щоб вона була стоячій і мала гарну форму, адже багато жінок мають обвислі груди, це вже взагалі не може привабити чоловіка.

Lizka Varenik:

Продовження моєї відповіді, на жаль не можу відредагувати відповідь яка дала трохи раніше цього до нього один пан дав коментар.

Четвертий розмір грудей це щось середнє між Марією Кожевникой і Помелой Андерсен.

П’ятий розмір грудей представляє неповторна Помела Андерсон.

Meksikanecs:

Це великі пишечки на які приємно дивитися і терти статевими органами. Це коли з друзями не соромно хвалитися дружиною. Коли є що помацати. Ну і найголовніше смоктати її(дитині). Це так виглядає 3 розмір

arnis:

Груди третього розміру виглядає приголомшливо). Особливо якщо це груди молодої жінки, доглянута груди. Третій розмір вважається найбільш цікавим для чоловічої половини людства, він притягує погляди як магніт.

Пока нет отзывов