Як намалювати герб України

Як намалювати герб України?

Ярослав Гавриленко [40.3 K]:

Намалювати тризуб зовсім не складно. Просто слід робити все поетапно. І розглядати цю постать як набір відрізків.

Етап 1.

На першому етапі проведемо лінію, по своїй формі нагадує половинку краплі води…

olchiknikol [29.5 K]:

Щоб намалювати герб України необхідно підготувати вам олівець, лінійку, чистий білий аркуш паперу і гарний веселий настрій

З допомогою розмірів вийти швидко намалювати герб України…

mrBonanza [29.6 K]:

При малюванні герба України найголовніше провести вертикаль від якої буде будуватися весь малюнок, герб України симетричний, на малюванні не складний, але головне дотримуватися пропорції, можна діяти відповідно до даної схеми.

Галина Скулкина [54.9 K]:

Існує такий метод, як малювання по квадратах. Застосовується в тих випадках, коли треба витримати точну форму або дуже складно виконати деякі елементи малюнка. Крім того, цей спосіб дозволяє виконати малюнок практично будь-якого розміру з будь-якого зображення.

Малювання герба України, хоча і не здається складним на перший погляд, але, безумовно, підпадає під цю ситуацію.

ariellis:

Щоб намалювати гріб України,то спочатку малюється прямокутник. Потім ми повинні змінити нижню частину цього прямокутника і трохи закруглити її, як на малюнку.

Лолочка611 [12.3 K]:

Щоб намалювати герб України, таким оригінальним способом, як малювання по квадратах, вам необхідно взяти папір, олівець, лінійку. Знайдіть готове зображення герба України, розділіть його на квадрати, і наносите по черзі горизонтальні і вертикальні лінії. Виходить сітка. Точно таку сітку нанесіть тонкими не вдавлюючими лініями на аркуш паперу. Пронумеруйте квадрати, і вуаля, герб майже готовий. Промальовувати всі елементи акуратно, зітріть зайві лінії. Мінімум зусиль, і така красива робота буде висіти на найпочеснішому місці в вашій оселі.

fyyfeodosia [3.3 K]:

Гм, ні разу не зіткнулась у своєму житті, що треба прям так Ну якісно намалювати герб України, хоча сама громадянка цієї країни, завжди вистачало схематичного зображення нашого Тризуба, а саме, малюєш щось на зразок букви Ш, посередині знизу закруглення, по боках внизу теж полуовальчики, і середню вертикальну паличку у вигляді загостреною догори крапельки. Готово! Ну а детальніше дивіться відео.

Delledi [16.8 K]:

Я завжди була прихильницею того, що краще один раз все ж подивитися, як що малюється, а вже потім пробувати самому. Тому пропоную подивитися відео того, як намалювати герб України. Дам від себе кілька порад. Так як герб симетричний то тому спочатку намалюйте одну його сторону а потім іншу, а вже потім домалюйте серединну частину.

Leather-Radish:

Раджу розглянути таку схему малювання герба України: Спочатку малюйте ліву частину, потім симетрично дзеркальну праву частину, завершіть центральною частиною. Не забувайте, що це малий герб України і скоро придумають великий. Малий стане його частиною.

maaasik [10.8 K]:

Почніть з того, що визначити як буде розташовано герб на аркуші.

Пока нет отзывов