Де дивитися фільми польською мовою з субтитрами,

Де дивитися фільми польською мовою з субтитрами, онлайн

Мене давно цікавили фільми наших західних слов’янських сусідів. Польщі, Чехії, Словаччини, Сербії… Все почалось з словацького фільму «Zahrada». Фільм знайшов випадково і він мені дуже сподобався. А ще божевільний безлад (все як в житті)) фільмів Еміри Кустуріци. Нещодавно дивився «Валенса – людина надії» А. Вайди на відкритті днів польського кіно у Києві, теж дуже гарний фільм. Словом, фільми наших західних слов’янських сусідів мене зачепили за живе. Ще й засилля російського кіно якось приїлось, хоча й серед них є варті фільми.

До того ж вивчити польську (стаття про вивчення польської) або чеську мову набагато легше і приємніше дивлячись цікаві фільми, ніж тупо зубрячи правила. Тому, в ці статті я спробую описати де можна знайти і подивитись фільми польською мовою з субтитрами польською або українською мовою онлайн. Раніше я вже писав де дивитись фільми чеською.

Де дивитись онлайн або скачати фільми польською?

1. Маю лише для вас, читачів Живо, велику таємницю) Наш улюблений український стратегічний веб-ресурс всесвітнього значення ex.ua має розділ польською мовою (а ще англійською, китайською та іншими). Просто забийте «Filmy polskie»  в пошук і ось вам розділ на ~600 фільмів, роликів, трейлерів, реклам та іншого видива. Можна дивитись онлайн. Безкоштовно. Можна навіть звантажити і… теж безкоштовно. Оцініть переваги користування українським сервісом) (не часто доводиться це робити, еге ж))

Щоб знайти фільми польською мовою, але з українськими субтитрами, шукайте «napisy ukr» в тому ж розділі Filmy polskie .
Більше про субтитри буде далі.

2. Ще один зручний спосіб дивитись польські фільми польською мовою та взагалі вивчати польську мову – вступити до спільноти у Фейсбуці «Польський клуб», або ВК (vk.com/polski_klub_if) . Там час від часу публікують фільми польською, а також корисні матеріали для вивчення польської мови. Є онлайн перегляд.

3. Знайшов польський сайт з фільмами з субтитрами польською. Але, чесно, щось надто складно все. Пробував запускати перегляд декількох фільмів, просили то зареєструватись на сайті, то номер телефону. Я не робив ні того, ні іншого. Адреса: filmy.a33.pl/online/filmy-z-napisami/

Оновлення: найпопулярніший польський сайт з онлайн фільмами, cda.pl , має близько 2477 фільмів з польськими субтитрами.

4. Шукайте за назвою фільми на Національному торент-трекері «Гуртом» (toloka.hurtom.com). Подивитись фільми онлайн не вийде, тільки звантажувати. Втім це не так і довго.

Оновлення: в грудні `14-го на Толоці створили список, де зібрані посилання на понад 100 фільмів польською, багато з них з українськими субтитрами. Там є з чого вибрати!

Ось посилання на цей список. Спасибі користувачу “Толоки”, ivan vyrvyvuho, за створення!

5. На форумах радять дивитись польські канали по супутнику і вмикати субтитри для глухих. На жаль, чи на щастя, я не маю супутникового ТБ (:

Де знайти субтитри?

Щоб знайти фільми польською мовою з польськими субтитрами на ex.ua, перейдіть до розділу Filmy polskie (як? описано на початку), знову відкрийте Пошук, введіть «napisy» (це «субтитри», по-польськи). Пошук видасть вам фільми польською, до яких додано субтитри.

Ще є варіант знайти українські субтитри до фільму польською на сайті opensubtitles.org/uk . Потрібно буде їх звантажити та вмонтувати до відеопереглядача.

На Гуртом (hurtom.com) також багато фільмів польською з українськими субтитрами (розділ Українські субтитри) Щоб знайти фільми польською у цьому розділі, введіть назву фільму або «pol» або «pl» у пошук.

Окремо на Гуртом є субтитри для звантаження, їх потрібно буде монтувати до відеопереглядача.

Що ж наче все сказав. А, от і ще, якщо не знатимете який фільм вибрати, скористайтесь рейтингами кращих польських фільмів, просто введіть «najlepszye polskie filmy» в Гугл. Він-бо знає)

Тепер здається все. Щасти! Приємного перегляду і успіхів у вивченні польської!!!  Коменти/лайки/подяки як завжди вітаються.

Пока нет отзывов